Stovka 2015

Podle Wolfram Alpha je průměrná rychlost chůze 4 km/h. To je 96 km/den.

Motivace

Letos v červenci tomu bude 10 let, co jsme šli stovku na Praděd. Nabízím vám jedinečnou možnost odvařit si nohy během 24hodinového pochodu s kamarády, pokecat, zavzpomínat a navázat na předchozí úspěšné stovky.

Termín 22. a 23. května.

Kdyby se náhodou stalo, že by na pátek byla špatná předpověď, vyrazíme v sobotu dopoledne. Kdyby byla fakt špatná předpověď na celý víkend (souvislý déšť), akce se ruší: jít to celé v dešti by bylo doslova nesnesitelné. :) Dám vědět pár dní dopředu.

Sraz a plán

Vyjdeme v pátek v 17.00 (sraz už od 16.30) z Veverské Bítýšky (přístav, na červené značce) a půjdeme do Hlinska. Prosté. Tam buďto stihneme spoj zpět do Brna (bus přes Poličku a Olešnici do Brna v 17.12 nebo přes Chrudim a Pardubice v 17.20), nebo si tam (spíš) někde lehneme pod strom a domů se vrátíme až v neděli ráno. Zpět to v neděli jezdí co 2 hodiny, cesta vlakem (přes Pardubice) Brna zabere necelé 3 hodiny.

S sebou

Dobrou obuv (ideálně i náhradní). Karimatku, spacák, jídlo a pití na celou dobu (nepůjdeme přes nic většího). Čelovku, koňskou mast, náplasti, berle, pláštěnku, 20 Kč na hrad… Jste dospělí, tak vezměte co uznáte za vhodné. :)

Trasa

mapa

Domluva

Založil jsem emailovou skupinu, ke které se můžete přihlásit zde a pak posílat emaily ostatním na stovka-2015@googlegroups.com.

Účastníci

Zatím se přihlásili: Stopař, Čáp, Standa Dadák, Vojta a Karolína Hanušovi, Pavel Šturc.

Důležité

Kdo odpadne, musí si zajistit dopravu zpět / nocleh / taxík apod. sám. Pořadatel neručí za končetiny účastníků a účastníci za sebe berou plnou zodpovědnost. :)

Stovce zdar!


Závěrečné motivační foto ze stovky v roce 2005, kdy jsme šli na Praděd. Stovka 2005

published: 2015-05-01
last modified: 2023-01-21

https://vit.baisa.cz/notes/tabory-akce/stovka-2015.cs/