Pavučina lží

Dan Brown

26. ledna jsem rozečetl knihu od Dana Browna. Šifru mistra Leonarda jsem viděl, Andělé a démony také. Dočetl jsem ji s Barunkou 2. 2. - poslední kapitoly jsme si předčítali navzájem. Děj se točil kolem fingovaného nálezu meteoritu s údajnými mimozemskými zkaměnělinami. Šlo o objev NASA, ale byl narafičen, měl pouze zvednout kredit NASA před veřejností. Kniha byla docela čtivá, ale děj příliš připomínál mustr amerických trháků: zajímavá zápletka, napínavý průběh, ale všichni záporňáci byly buď znemožněni, nebo zabiti a všichni klaďasi se zachránili ze spárů zla a nesnází.


26. ledna jsem rozečetl knihu od Dana Browna. Šifru mistra Leonarda jsem viděl, Andělé a démony také.

Dočetl jsem ji s Barunkou 2. 2. - poslední kapitoly jsme si předčítali navzájem.

Děj se točil kolem fingovaného nálezu meteoritu s údajnými mimozemskými zkaměnělinami. Šlo o objev NASA, ale byl narafičen, měl pouze zvednout kredit NASA před veřejností.

Kniha byla docela čtivá, ale děj příliš připomínál mustr amerických trháků: zajímavá zápletka, napínavý průběh, ale všichni záporňáci byly buď znemožněni, nebo zabiti a všichni klaďasi se zachránili ze spárů zla a nesnází. Konec byl vyložený happy-end, který zkazil dojem z celé knihy.

Bez konce za 70%, celkově 60%, tedy nadprůměr.


“Roswellskému incidentu”, (Sunday, January 29, 2012, 08:41 AM, page 2986)

“Složité záhady mají někdy velmi jednoduchá řešení. (Sunday, January 29, 2012, 10:50 AM, page 3163)

co se stalo v roce 1986, když došlo k výbuchu na tektonické podmořské desce Juan de Fuca. (Monday, January 30, 2012, 09:56 PM, page 4532-33)

February 2, 2012 |